Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Krople do nosa, aerozole i spraye na katar alergiczny

(35)

Katar bywa dolegliwością uciążliwą, której trudno jest się pozbyć. Niezależnie czy ma on podłoże alergiczne czy przeziębieniowe jest tym objawem, którego eliminacja wymaga najwięcej czasu.
Istnieją preparaty, które wspomagają leczenie lub działają udrażniająco i to one stanowią wypełnienie tej kategorii na stronie.

Leczenie kataru alergicznego

Samodzielne próby leczenia kataru nie są najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nie znamy jego bezpośredniej przyczyny, dlatego konsultacja z lekarzem w tym względzie jest wymagana. Produktów do udrażniania nosa jest wiele, a różnicuje je głównie forma aplikacji oraz skład. Najczęściej na problemy takie jak katar cierpią osoby ze skłonnościami do alergii, dlatego przeciwalergiczne preparaty do nosa stanowią dużą część produktów w ofercie naszej apteki. Formą pomocy w niwelowaniu reakcji uczuleniowych są krople do nosa na katar alergiczny, które wspomagają udrożnianie dróg oddechowych, a przy tym zapobiegają ich wysuszeniu i dyskomfortowi w codziennym funkcjonowaniu. Osoby, które preferują inne formy mogą wybrać aerozol do nosa na katar alergiczny, spray do nosa lub jeszcze silniej nawilżający i łagodzący - żel do nosa na alergie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Acatar control udrożnia nos, aerozol do nosa, roztwór, 15ml

Cena: 11,54 zł

Envil Katar - aerozol do nosa łagodzący katar i udrażniający nos, 20 ml

Cena: 10,80 zł

Afrin ND, aerozol do nosa 0,5 mg/ml, 15 ml

Cena: 13,98 zł

CromoHEXAL - aerozol do nosa, roztwór, 2 pojemniki po 15 ml

Cena: 17,06 zł

EctoAlerg, spray do nosa, 20 ml

Cena: 21,90 zł

Betadrin WZF - krople do nosa przeznaczone dla dorosłych i dzieci powyżej 6...

Cena: 6,58 zł