Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Odetchnij spokojnie

Krople do oczu na alergie

(9)

Oczy są jednym z najwrażliwszych narządów ludzkiego ciała, dlatego trzeba o nie szczególnie dbać. Bagatelizowanie jakichkolwiek dolegliwości w ich obszarze, może skończyć się dużymi problemami zdrowotnymi, dlatego wszelkie należy konsultować z okulistą. Samodzielne dobieranie leków, które mają wspomagać procesy widzenia, również jest niewskazane, ponieważ wymaga to wiedzy specjalistycznej. Na stronie znajdziesz krople do oczu przeznaczone do leczenia różnych problemów takich jak alergia, zaczerwienia czy łzawienie oczu.

Krople do oczu - rodzaje

Preparaty tego typu mogą mieć różne formuły i funkcje. Najpopularniejsze są krople do oczu, które występują w różnych wariantach, więc lekarz dopasować może je indywidualnie do problemu. Dolegliwości takie jak Zespół Suchego Oka, pieczenie czy uczucie piasku pod powiekami leczone są zazwyczaj przez krople nawilżające do oczu, które zawierają wyciągi roślinne, np. z borówki, lub inne substancje (m.in. hialuronian sodu) eliminujące uczucie suchości. Krople na zaczerwienione oczy pomagają osobom skarżącym się na widoczne żyłki, zapalenia spojówek i wszelakie problemy, które wymagają wybielenia gałki ocznej. Konieczne jest jednak skonsultowanie przyczyny powstawania zaczerwienień ze specjalistą, ponieważ może być to symptom poważniejszych problemów zdrowotnych. Dla osób z silnymi reakcjami uczuleniowymi wokół gałek ocznych powstały krople do oczu na alergie, które dobrane indywidualnie do potrzeb, sprawdzają się jako preparat niwelujący objawy.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek malejący
Grid Lista

Alectoin, krople do oczu, 10 ml

Cena: 20,48 zł

Ektin, krople do oczu, 10 ml

Cena: 22,44 zł

Allergodil, krople do oczu, 6ml

Cena: 21,56 zł

Allergo-COMOD 20 mg/ml krople do oczu, roztwór, 10 ml Podanie do oka

Cena: 13,54 zł

Polcrom 20 mg/ml - lek przeciwalergiczny w postaci kropli do oczu, 2 butelk ...

Cena: 6,37 zł

Allergocrom - krople do oczu, 10 ml

Cena: 9,99 zł

Starazolin Tetryzolini hydrochloridum 0,5 mg/ml, krople do oczu, 2x5 ml

Cena: 8,98 zł

Visine Classic, tetryzolini hydrochloridum, 0,5 mg/ml krople do oczu, roztw ...

Cena: 13,43 zł