Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Doustne leki na alergię - tabletki przeciwalergiczne

(24)

Alergia jest niewłaściwą odpowiedzią układu odpornościowego na bodziec uznawany za zagrażający dobremu funkcjonowaniu organizmu. Ma ona wiele rodzajów, które różnicowane są przez typ bodźca. Możemy spotkać się z alergią wziewną (np. na bylicę), skórną (np. na miedź), pokarmową (np. na jaja) lub krzyżową. Każdy typ alergii jest inny i niesie za sobą zupełnie inne objawy i konsekwencje. Dlatego też leczenie w tym względzie powinno odbywać się pod patronatem specjalisty, który dobierze leki dopasowane do konkretnych reakcji uczuleniowych. Ta kategoria produktowa na stronie zawiera różnego rodzaju doustne preparaty na alergie, które zalecane są przez specjalistów.

Doustne preparaty na alergię - rodzaje

Odpowiednia kuracja odczulająca, powinna opierać się o leki na alergię dopasowane do konkretnego typu objawów. Wysypka czy swędzenie skóry leczone będą zupełnie inaczej niż katar czy kaszel. Doustne preparaty na alergię mogą mieć wiele form, które różni działanie, ale także formuła. Syrop na alergię to najczęściej stosowany produkt dla dzieci, gdyż jego połykanie jest ułatwione. Dorośli przeważnie wybierają tabletki na alergię, jednakże istnieją również inne rozwiązania, np. pastylki do ssania na alergię.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Hitaxa Fast Junior, 10 tabletek. Data ważności 2018-06-30

Cena: 6,01 zł