Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe dla dzieci

(47)

Wystąpienie bólu lub gorączki u dziecka to specyficzna sytuacja, w której należy podjąć wyjątkowo odpowiedzialne i przemyślane działanie. Zwłaszcza, że gorączka i ból u dzieci nie zawsze występują w wyniku urazów czy infekcji. U niemowląt częsta jest np. gorączka przy ząbkowaniu.
Leki bez recepty dla dzieci, znacznie różnią się składem od leków stosowanych przez osoby dorosłe. Inne składniki aktywne oraz ich stężenie, są dostosowane do wieku dziecka, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, wybierając preparaty dla dzieci. Ze względu na rozwijający się układ odpornościowy oraz pozostałe obszary w dziecięcym organizmie, leczenia dzieci nie należy podejmować bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
Jeżeli jednak wizytę z dzieckiem u pediatry masz już za sobą, wybierz środki przeciwbólowe dla dzieci o kompleksowym działaniu, w formie przyswajalnej przez malucha.
W zależności od sytuacji, w której leki przeciwbólowe dla dzieci lub leki przeciwgorączkowe dla dzieci okazują się być niezbędne, masz do wyboru zróżnicowane preparaty. W naszej aptece internetowej znajdziesz między innymi:

  • Czopki dla dzieci
  • Syropy przeciwgorączkowe dla dzieci
  • Plasterki przeciwbólowe dla dzieci
  • Tabletki przeciwbólowe dla dzieci
  • Leki na bolesne ząbkowanie

Dobór odpowiednich preparatów przeciwbólowych, przeciwzapalnych czy przeciwgorączkowych dla dzieci, nie jest łatwy. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, zapewniamy Ci bezpłatną poradę naszego doświadczonego eksperta. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego leku dla Twojego dziecka, doradzi i pomoże w podjęciu najlepszej decyzji.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Ibufen Forte Dla Dzieci - zawiesina doustna o dzia... Data ważności 2018-07-30

Cena: 7,36 zł

Nurofen 100 mg/5 ml, zawiesina doustna od 3 miesię... Data ważności 2018-07-30

Cena: 11,88 zł

Beurer FT90, termometr bezdotykowy, 1 sztuka

Cena: 157,44 zł

Ibuprom dla Dzieci, 0,1 g/5 ml, zawiesina doustna, smak truskawkowy, 100 ml

Cena: 12,97 zł