Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Antybakteryjne chusteczki do higieny intymnej

(2)

Higiena intymna jest bardzo ważnym aspektem, jeśli chodzi o pielęgnację ciała, ponieważ zaniedbania w tej kwestii mogą przynieść niepożądane konsekwencje, w postaci różnego rodzaju chorób, np. grzybicy czy nieprzyjemnych podrażnień. Na rynku istnieje wiele produktów myjących, które wspomagają higienę okolic intymnych. Najbardziej popularne są żele i emulsje zawierające wyciągi roślinne i różnego rodzaju kwasy. Jednak kosmetyki tego typu sprawdzają się tylko w miejscach, gdzie mamy dostęp do prysznica czy wanny, zatem w czasie długich dni w pracy czy podczas podróży ciężko jest po nie sięgać, a czasami jest to konieczne. Producenci wyszli naprzeciw takim potrzebom tworząc chusteczki do higieny intymnej, które występują w wielu różnych wariantach.

Chusteczki do higieny intymnej – rodzaje

Chusteczki do higieny intymnej mogą mieć różne rodzaje. Podobnie jak żele do tego przystosowane zawierają kompleksy roślinne (np. wyciąg z rumianku) lub kwasy (np. mlekowy). Warto zwracać uwagę na ich przeznaczenie, gdyż każdy rodzaj jest dostosowany do innych wymagań. Znajdziemy m.in. antybakteryjne chusteczki do higieny intymnej, łagodzące chusteczki, a także produkty odświeżające. W przypadku problemów z okolicami intymnymi warto udać się do specjalisty, który dobierze takie kosmetyki pielęgnacyjne wspomagające proces leczenia. Jest to ważne, gdyż nieodpowiednio dobrane produkty mogą przynieść nieprzyjemne efekty, w postaci swędzenia czy pieczenia, dlatego zakup powinien być dokonany ostrożnie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Lactacyd Femina, chusteczki do higieny intymnej, 15 sztuk

Cena: 7,30 zł

Lactacyd Antibacterial, chusteczki do higieny intymnej, 15 szt

Cena: 7,31 zł