Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zapachowe kule do kąpieli

(0)

Kto powiedział, że kąpiel musi być nudna? Producenci kosmetyków do kąpieli zadbali, aby taka nie była. Kule do kąpieli mogą stanowić ciekawą odmianę dotychczasowych, pielęgnacyjnych rytuałów.

Zapachowe kule do kąpieli mają różne właściwości oraz działanie. Różnią się też wielkością, zapachem, kolorami czy kształtami.

Kule musujące do kąpieli to połączenie składników odżywczych, myjących i zapachowych. Oprócz tego, że zapewniają Twojej skórze odżywienie i nawilżenie, są też efektowne. Musujące kule do kąpieli, które zabarwiają wodę na wybrany kolor, to dobry sposób na przełamanie kąpielowej rutyny. Kiedy kula zaczyna się rozpuszczać, wokół unosi się przyjemna, subtelna woń wybranego przez Ciebie zapachu. Niektóre z nich zawierają również drobinki, które po całkowitym rozpuszczeniu się kuli, pełnią rolę delikatnego peelingu skóry.

Kule do kąpieli to ciekawy dodatek nie tylko dla dorosłych. Z całą pewnością ucieszą również starsze dzieci, które biorą już samodzielną kąpiel. Jeśli Twoje dziecko nie ma problemów skórnych, wrzucenie do wanny kuli musującej może sprawić mu wiele radości, a zabawa w kolorowej wodzie podczas kąpieli jest dodatkową frajdą. Ponadto, kule do kąpieli występują w różnych, ciekawych kształtach. Mogą być w formie babeczek, piłeczek lub owoców.

Kule do kąpieli mają również za zadanie pielęgnować skórę. Zawierają składniki odżywcze i nawilżające. Przywracają też prawidłowe pH skóry.
Są doskonałe nie tylko do własnego, domowego SPA, ale spełnią się również w roli prezentu.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Nie znaleziono żadnych produktów.