Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Kosmetyki do zadań specjalnych

Złuszczające peelingi do ciała

(9)

Pielęgnacja skóry na ciele wiąże się z kilkoma podstawowymi krokami. Jeden z nich stanowią peelingi do ciała, które regularnie używane zwalczają martwy naskórek, a w efekcie pozostawiają skórę gładką i napiętą. W ofercie firm kosmetycznych znaleźć można różnego rodzaju scruby do ciała, które odpowiadają indywidualnym potrzebom każdego klienta. W tej sekcji na stronie znalazły się różne warianty preparatów wspomagających proces złuszczania.

Produkty złuszczające - rodzaje

Peelingi do ciała podzielić można na dwa główne typy. Pierwszy z nich to peelingi mechaniczne do ciała. Usuwają one martwe komórki naskórka poprzez zawarte w nich drobiny. Naturalne peelingi do ciała zawierają różnego rodzaju wyciągi roślinne, np. zmielone ziarna kawy lub pestki malin, które mają właściwości ścierające i wygładzające. Równie popularne w sekcji preparatów złuszczających mechanicznie są peelingi cukrowe do ciała, w których głównym składnikiem aktywnym jest właśnie cukier. Drugi rodzaj to peelingi enzymatyczne do ciała, które usuwają martwe komórki naskórka, bez konieczności bezpośredniego pocierania skóry. Mają one w sobie zawartość różnych kwasów, np. migdałowego lub z owocowego, które samoistnie pobudzają naskórek do łuszczenia się. Dla osób nieprzekonanych do tradycyjnej formy, przygotowano kremy złuszczające do ciała, które działają tak samo jak inne produkty tego typu, ale silniej nawilżają i łatwiej się rozprowadzają. Klienci z problemami skórnymi powinny wybierać kremy złuszczające do ciała po konsultacji ze specjalistą, ponieważ niektóre schorzenia wykluczają ich używanie, a inne wymagają wyspecjalizowanych produktów. W tej kategorii na stronie znajdziecie Państwo różne peelingi medyczne do ciała, które przepisywane są przez lekarzy, w zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzenia.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek malejący
Grid List

Organic Shop, oczyszczające peeling do ciała, lody letnie owoce, 450 ml

Cena: 26,99 zł

Organic Shop, odżywczy peeling do ciała, migdały i miodowe mleko, 450 ml

Cena: 24,75 zł

Organic Shop, peeling do ciała, malinowy krem, 250 ml

Cena: 8,79 zł

Organic Shop, regenerujący peeling do ciała, mango cukrowy sorbet, 450 ml

Cena: 24,75 zł

Vianek, odżywczo-wygładzający peeling do ciała, 250 ml

Cena: 14,59 zł

Vianek, łagodząco-wygładzający peeling do ciała, 250 ml

Cena: 15,98 zł

Ziaja Cupuacu, złuszczająco - wygładzający peeling cukrowy, 200 ml

Cena: 11,55 zł

Ziaja, czekoladowy peeling myjący gruboziarnisty z masłem kakaowym, 200 ml

Cena: 12,45 zł