Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Samoopalacze do ciała

(3)

Długotrwałe przebywanie na słońcu zagraża zdrowiu, a czasami nawet życiu. Istnieje jednak rozwiązanie pozwalające na zbrązowienie skóry bez konieczności jej ekspozycji na promieniowanie słoneczne UVA i UVB. Są to oczywiście samoopalacze, które znajdziesz na tej stronie w aptece internetowej eapteka.pl.

Rodzaje samoopalaczy

Samoopalacze mogą mieć bardzo wiele rodzajów. Podstawowy podział to różnicowanie ze względu na płeć. Dostępne są samoopalacze dla mężczyzn i samoopalacze dla kobiet, jednak najczęściej spotykane są produkty unisex. Najważniejsza klasyfikacja zakłada jednak to, w jaki sposób produkt aplikowany jest na ciało. Samoopalacze mogą występować w tradycyjnej formie kremu, który wcieramy w ciało za pomocą dłoni lub specjalistycznych rękawic. Niewprawione osoby mogą mieć jednak problem z nierównomiernym rozłożeniem produktu, dlatego początkowo warto zwracać uwagę na samoopalacze bez smug lub samoopalacze do jasnej karnacji, których pigment nie jest tak silny. Inny rodzaj to samoopalacze w sprayu, którymi spryskuje się ciało i delikatnie rozprowadza preparat po jego powierzchni. Coraz większą popularność zdobywają również samoopalacze w piance, konsystencją przypominające produkty do golenia. Po rozprowadzeniu na ciele zmieniają kolor i barwią skórę na pożądany odcień. Ten typ samoopalaczy także znajdziesz w tej zakładce na stronie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Ziaja Sopot, krem brązujący przeciw zmarszczkom, 50 ml

Cena: 9,28 zł