Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Dezodoranty, kremy, talki przeci poceniu się stóp

(15)

Nadpotliwość stóp to częsta dolegliwość, która dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Na podeszwach stóp znajduje się wielokrotnie więcej gruczołów potowych niż na przykład na innych częściach nóg. Nadmierna potliwość nasila się w wyniku dużej dawki stresu, nieodpowiedniej diety lub noszenia niewłaściwego obuwia. Efekt jest wszystkim doskonale znany. Jest nim przykry zapach, który może powodować wiele nieprzyjemnych sytuacji. Ale nadmierna potliwość może prowadzić także do innych, często poważnych, dolegliwości. Wilgotne stopy są przecież doskonałym środowiskiem do rozwoju grzybów i bakterii.

Jak sobie radzić z tym problemem? Bardzo ważne jest noszenie skarpet wykonanych z naturalnych tkanin oraz odpowiednio przewiewnego obuwia. Warto również, w miarę możliwości, dać stopom pooddychać i jak najczęściej je odkrywać.

Dezodoranty do stóp

Jednak nie zawsze codzienne czynności pielęgnacyjne i dbanie o odpowiedni poziom komfortu okazują się wystarczające. W takim przypadku z pomocą przychodzą kosmetyki do pielęgnacji stóp. Można stosować dezodoranty lub taki przeciwko nadmiernej potliwości do stóp. Produkty te nie tylko maskują nieprzyjemny zapach, ale także ograniczają pocenie. Do przywrócenia normalnej pracy gruczołów potowych można również stosować kremy przeciwpotne do stóp, które dodatkowo działają przeciwgrzybiczo i bakteriobójczo. Dzięki temu pozwalają na uniknięcie innych poważnych dolegliwości.

Wybór kosmetyków, pozwalających na podjęcie walki z tym nieprzyjemnym problemem, jest naprawdę duży i każdy bez problemu znajdzie preparat pomagający zachować długotrwałą świeżość stóp.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek malejący
Grid List

Uro krem przeciw nadmiernej potliwości stóp, 30 ml

Cena: 24,39 zł

Acerin Dezodorant do stóp, FUNGI, 150 ml

Cena: 10,95 zł

Acerin Dezodorant do stóp, Talk 3w1, 150 ml

Cena: 9,79 zł

Acerin zdrowe stopy, dezodorant do obuwia i stóp komfort, 150 ml

Cena: 10,29 zł

Acerin zdrowie stopy, anty perspirant foot protect 24h, 100 ml

Cena: 10,45 zł

Anida Acerin, krem do stóp, przeciwpotny, 75 ml

Cena: 9,15 zł

Driclor - roztwór na nadmierne pocenie się dłoni i stóp oraz pod pachy, 20 ...

Cena: 35,35 zł

Iwostin propodia ochronny dezodorant do stóp 150 ml

Cena: 15,89 zł

Medispirant - żel do stóp i dłoni, 50 ml

Cena: 11,19 zł

Pedipur S, preparat, 60 g

Cena: 12,45 zł

Scholl Dezodorant do stóp 3w1, 150 ml

Cena: 21,49 zł

Scholl, fresh step, antyperspirant, 24h, 150 ml

Cena: 18,59 zł

Stoppot duo, puder 30 g

Cena: 22,43 zł

Talk kosmetyczny bezzapachowy, 100 g

Cena: 6,95 zł

Undofen Aktywny Spray do stóp i obuwia, 4w1, 150 ml

Cena: 17,45 zł