Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Wkładki ortopedyczne do butów

(6)

Dbanie o stopy zwykle kojarzy nam się z pielęgnacją kosmetyczną. Jednak nie tylko ten aspekt jest ważny, jeśli chcemy cieszyć się komfortem podczas chodzenia. Równie istotne jest odpowiednio dobrane obuwie oraz akcesoria, które wspomagają nasze nogi podczas wykonywania codziennych obowiązków. Jednym z takich elementów są wkładki ortopedyczne do butów, które kupisz w tej sekcji na stronie.

Ortopedyczne wkładki do butów rodzaje


Ortopedyczne wkładki do butów przypisywane są stereotypowo wyłącznie osobom borykającym się z problemami natury zdrowotnej w obrębie stóp. W istocie istnieją wkładki ortopedyczne do butów, wspierające leczenie różnych dolegliwości, jednak nie tylko osoby wymagające opieki lekarskiej mogą z nich korzystać. Wkładki ortopedyczne mogą być akcesorium stosowanym profilaktycznie, które pozwoli nam uchronić siebie i dzieci przed deformacjami stóp czy dyskomfortem podczas chodzenia. Oczywiście koniecznym jest skonsultować sprawę z lekarzem, który dobierze idealne produkty do naszych potrzeb.


Pomoc specjalisty jest niezbędna, ponieważ producenci proponują wiele rodzajów wkładek, które profesjonalista dopasować możne perfekcyjnie do potrzeb stopy. Zaopatrzyć się możemy w specjalistyczne modele leczące, np. wkładki ortopedyczne do butów na płaskostopie, które wspomagają powrót stopy do pożądanego kształtu. Inny typ to wkładki ortopedyczne do butów dla dzieci, które stworzone zostały w trosce o najmłodszych, których ciało i sposób poruszania nie jest jeszcze w pełni ukształtowany. Najczęściej wybierany rodzaj to ortopedyczne wkładki żelowe, które zapewniać mają większy komfort chodzenia i sprawiają, że stopy po całym dniu są mniej obolałe.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Scholl Gel Activ, wkładki do sportowego obuwia, 38-42

Cena: 45,95 zł

Scholl Gelactiv, wkładki do codziennego obuwia, damskie 38-42

Cena: 40,88 zł

Scholl Gelactiv, żelowy duży klin, 1 sztuka

Cena: 14,89 zł

Scholl Gel Activ, wkładki do codziennego obuwia, męskie

Cena: 44,59 zł

Scholl Gelactiv, żelowe kliny międzypalcowe, 3 sztuki

Cena: 18,79 zł