Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Lek i dermokosmetyki na bielactwo

(2)

Bielactwo skóry nie jest chorobą, a defektem, który pojawia się na ciele w postaci białych plam. Nie wywołuje on bólu, ani nie zagraża zdrowiu, jednakże wygląda dość specyficznie, przez co czasami osoby się z nim zmagające, czują dyskomfort w codziennym życiu, szczególnie w relacjach z innymi ludźmi. Mimo że dolegliwość ta nie jest schorzeniem warto stosować kosmetyki do skóry z bielactwem, które stworzone są tak, by zapobiegać rozprzestrzenianiu się plam lub pomagać w ich zakrywaniu. Znajdziesz je w tej sekcji w aptece internetowej eapteka.pl.

Kosmetyki do skóry z bielactwem


Hipopigmentacja jest defektem, który polega na braku pigmentu w skórze, przez co na ciele pojawiają się śnieżnobiałe plamy odróżniające się od reszty. Jej przyczyny mogą być różne, ponieważ wpływ mają zarówno czynniki dziedziczne, jak i kwestia złego funkcjonowania układu odpornościowego. Mówi się też, że większe skłonności do bielactwa mają osoby cierpiące na cukrzycę i choroby tarczycy.
Produkty, stosowane do pielęgnacji skóry z hipopigmentacją, warto skonsultować ze specjalistą, który dobierze takie kosmetyki do skóry z bielactwem, które nie tylko będą łagodzić dolegliwość, ale dopasują się także do wszelkich innych potrzeb. Warto oczywiście zwrócić uwagę na preparaty repigmentacyjne, ale także nie można zapominać o środkach ochronnych i zabezpieczających m.in. przed słońcem, na które wyjątkowo trzeba uważać w przypadku bielactwa. Często stosowanym rozwiązaniem, szczególnie przed ważnymi wyjściami, są także kremy tonujące do ciała, które pozwalają wyrównać koloryt skóry i rozświetlić jej powierzchnię.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Pharmaceris V Viti-Melo Night, krem repigmentacyjny na noc, 40 ml

Cena: 56,98 zł

Pharmaceris V Viti-Melo Day, ochronny krem dla skóry z problemami bielactwa...

Cena: 59,44 zł