Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Dulcobis 5 mg - Tabletki dojelitowe stosowane w krótkotrwałym leczeniu zaparć, 20 szt.

Dulcobis to lek o miejscowym działaniu przeczyszczającym powodującym wypróżnienia i rozmiękczenie stolca.
Ten produkt kwalifikuje się do:
Dostawa w 24h!
Dostawa GRATIS już od 199,99 zł!
Cena: 7,45 zł
w tym VAT

Opis

Dulcobis to lek o miejscowym działaniu przeczyszczającym powodującym wypróżnienia i rozmiękczenie stolca.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1-2 tabletki dojelitowe (5-10 mg) przed snem. Tabletki należy przyjmować wieczorem, aby rano doszło do wypróżnienia.

Skład

1 tabletka dojelitowa zawiera: 5 mg bisacodylu substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana rozpuszczalna, glicerol 85%, magnezu stearynian, otoczka tabletki (magnezu stearynian, sacharoza, talk, guma arabska, tytanu dwutlenek, kwasu metakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer (1:1), kwasu metakrylowego i metylu metakrylanu kopolimer, olej rycynowy, makrogol 6000, żelaza tlenek żółty, wosk biały, wosk Carnauba, szelak.

Wskazania

Lek stosuje się w krótkotrwałym, objawowym leczeniu zaparć u pacjentów cierpiących na zaparcia lub w celu przygotowania do badań, przed operacjami i po operacjach oraz w stanach wymagających ułatwienia wypróżniania.

Działania niepożądane

U pacjentów stosujących lek obserwowano zawroty głowy i omdlenia. Objawy te mogą być związane z zaparciem a niekoniecznie z samym podawaniem leku.

Stosowanie leku u dzieci i młodzieży

Preparat nie może być stosowany u dzieci przed odbyciem konsultacji z lekarzem.

Producent

Depharm Reims

Dystrybutor

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Koszty i czas dostawy

Darmowa dostawa dla zamówień od 199,99 zł

Forma dostawy Zamówienia do 199,99 zł Zamówienia od 199,99 zł
Płatność z góry Płatność przy odbiorze Płatność z góry Płatność przy odbiorze
DHLKurier DHL
Czas dostawy: 1-2 dni roboczych
od momentu nadania przesyłki
Zamówienia do 199,99 zł Płatność z góry 12,99 zł Płatność przy odbiorze 14,99 zł Zamówienia od 199,99 zł Płatność z góry 0,00 zł Płatność przy odbiorze 0,00 zł
Kurier DPD
Czas dostawy: 1-2 dni roboczych
od momentu nadania przesyłki
Zamówienia Płatność z góry 14,99 zł Płatność przy odbiorze 16,99 zł Zamówienia Płatność z góry - Płatność przy odbiorze -

Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Opublikowane komentarze dodawane są przez użytkowników w oparciu o ich własne przekonania. Dlatego nie mogą być traktowane jako porada lekarska lub dotycząca stosowania leku. W razie wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodaj opinię o produkcie:

Aby dodać opinię o produkcie musisz być zalogowany.

Jeśli posiadasz konto, prosimy zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.