Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akcesoria dla dzieci, niemowląt i noworodków

(31)

Gromadzenie wyprawki dla dziecka to nie lada wyzwanie dla młodych rodziców. Ilość produktów potrzebnych na start jest zatrważająca, dlatego proces kompletowania wszystkich elementów powinien rozpocząć się przynajmniej kilka miesięcy przed narodzinami. W tej sekcji na stronie znajdziesz różnorodne akcesoria dla dzieci i niemowląt, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu z maleństwem.

Wyprawka dla malucha


Jednym z kluczowych elementów są butelki dla dzieci, które co prawda potrzebne są dopiero po jakimś czasie od urodzenia, jednak warto je mieć od samego początku. Taka zapobiegliwość wynika z faktu, że niektóre maluchy nie mogą być karmione piersią z różnych względów i wtedy jedyną możliwością jest używanie butelki. Innym ważnym gadżetem malucha są smoczki dla dzieci i niemowląt, które nadal uważane są przez wielu rodziców za najlepszą metodę uspokajania.


Inne produkty, które nie są koniecznością, ale bardzo ułatwiają codzienne życie, to takie elementy jak sterylizatory do butelek dla dzieci czy aspiratory do nosa dla niemowląt. Te pierwsze pozwalają na łatwą dezynfekcję butelek. Można wtedy zrezygnować z gotowania ich we wrzątku czy innego sposobu wyparzania, a co za tym idzie oszczędza się sporo czasu. Aspiratory natomiast to sprzęt, będący alternatywą dla takich produktów jak gruszki do nosa pozwalające oczyścić maluchowi drogi oddechowe. Oczywiście i jedna i druga metoda może być z powodzeniem stosowana, choć warto jest skonsultować tę kwestię z lekarzem. Również takie gadżety znajdziesz w tym miejscu na stronie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

NoseFrida, aspirator do nosa, 1 sztuka

Cena: 17,97 zł

Aspirator Katarek Plus , aspirator podłączany do odkurzacza

Cena: 45,92 zł

Aspirator do nosa Canpol

Cena: 8,98 zł

Sopelek 2 - aspirator do nosa

Cena: 13,07 zł

Apteo Care Aspirator do nosa dla dzieci

Cena: 11,97 zł