Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Skompletuj niezbędnik młodej mamy

Aspiratory do nosa na katar dla niemowląt i filtry do aspiratorów

(7)

Katar u niemowląt stanowi spory problem, ponieważ tak małe dziecko oddycha głównie przez nos, a oprócz tego nie jest w stanie samodzielnie go wydmuchać. W takiej sytuacji z pomocą rodzicom przychodzą aspiratory do nosa, dzięki którym udrożnić można drogi maleństwa bez dużego wysiłku. W tej kategorii na stronie dostępne są różne warianty tego urządzenia, które dostosować można do własnych potrzeb, a także niezbędne akcesoria takie jak filtry higieniczne..

Aspiratory do nosa - czym są?

Aspiratory do nosa dla niemowląt to urządzenia wspomagające walkę z katarem. Są one zamiennikiem tradycyjnej gruszki do nosa, jednak ich użytkowanie jest nieco łatwiejsze. Składają się one z rurki, której końcówka zaprojektowana jest tak, aby była komfortowa i bezpieczna dla dziecka, ustnika i zbiornika na wydzielinę. Konieczne jest także, aby zakupując aspiratory do nosa na katar, dobrać odpowiedniej wielkości filtry higieniczne niezbędne w dobrym funkcjonowaniu urządzenia. W przypadku, gdy nie mamy pojęcia jaki produkt wybrać, warto skonsultować tę sprawę ze specjalistą, który nie tylko wskaże jakie aspiratory do odciągania kataru są skuteczne i w pełni nieinwazyjne, ale także pokaże jakie filtry do aspiratora są potrzebne. Dobrze jest także poprosić o demonstrację sposobu użycia, by nie mieć obaw podczas stosowania go u dziecka.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek malejący
Grid List

Aspirator do nosa Canpol

Cena: 10,95 zł

Apteo Care Aspirator do nosa dla dzieci

Cena: 13,89 zł

Aspirator Katarek Plus , aspirator podłączany do odkurzacza

Cena: 49,89 zł

NoseFrida Filtry Higieniczne 10 szt.

Cena: 2,79 zł

Sopelek aspirator, przyrząd 1 szt. + 3 końcówki

Cena: 16,35 zł