Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Butelki ze smoczkiem dla dzieci i niemowląt

(3)

Butelki dla dzieci to zdecydowany niezbędnik dla wszystkich rodziców. Służą one zarówno do karmienia, jak i pojenia dzieci i przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Nie jest więc niczym dziwnym, że młodzi rodzice zawsze zaopatrują się w kilka sztuk. W tej sekcji na stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do karmienia dziecka.


Butelki dla niemowląt i butelki dla noworodków są zwykle tworzone w taki sposób, by idealnie dopasować się do potrzeb i sprawności ich małych, niezaadaptowanych całkowicie do środowiska organizmów. Stworzone muszą być z najlepszej jakości materiałów, które nie podrażniają, nie wywołują alergii i przede wszystkim nie są toksyczne.


Dzielimy je na butelki do karmienia dla niemowląt i butelki do picia dla dzieci, ponieważ różnią się one wielkością otworów w smoczkach, co spowodowane jest różną konsystencją podawanych płynów.

Szczególnym rodzajem są butelki dla wcześniaków, które nie mogą być karmione naturalnie, a ich odruch ssania bywa słabiej ukształtowany, dlatego koniecznym jest ich jeszcze ostrożniejsze dopasowywanie.
Można do nich dobrać również odpowiednie pojemniki do przechowywania pokarmu, które pozwalają na dłużej zachować jego świeżość. Butelki do mleka dla dzieci występują w wielu rodzajach, ale te najczęściej wybierane to butelki antykolkowe dla niemowląt i szklane butelki do karmienia niemowląt, które były użytkowane wiele lat temu, a teraz wracają do łask i są chętnie wybierane przez młodych rodziców.


Warto jednak pamiętać, że butelki dla niemowląt antykolkowe nie są rozwiązaniem problemu, mają one tylko pomóc w uśmierzaniu dolegliwości, dlatego jeśli zauważysz takie objawy u swojego dziecka, koniecznie zgłoś się z nim do specjalisty. Wszystkie rodzaje butelek i akcesoriów opisanych powyżej znajdziesz w tej zakładce na stronie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Canpol Babies, butelka antykolkowa, 0-6 miesięcy, 260 ml

Cena: 22,67 zł

Canpol Babies, pojemniki do przechowywania pokarmu i mleka, 4 sztuki

Cena: 14,07 zł

Avent Classic, butelka do karmienia niemowląt, 330 ml, 1 sztuka

Cena: 26,32 zł