Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Uspokajające smoczki dla dzieci i niemowląt (silikonowe)

(9)

Smoczek to jedno z pierwszych i najpotrzebniejszych akcesoriów malucha, które otrzymuje on zaraz po urodzeniu. Dzięki niemu dziecko znacznie szybciej uspokaja się i szybciej również zasypia. Często mówi się także o jego złym wpływie na zdrowie malucha, jednak warto pamiętać, że odpowiednio dobrany smoczek, wykonany w odpowiedniej formie i z bezpiecznych materiałów nie jest szkodliwy. Smoczki dla dzieci dzielą się na wiele różnych rodzajów w zależności od wymagań i potrzeb, dlatego czasami trudno jest zdecydować się na jakiś konkretny model. W tej kategorii na naszej stronie znajdziesz różne warianty, z dokładnym opisem ich przeznaczenia, więc wybór będzie znacznie ułatwiony.


Jedne z pierwszych smoczków, jakie zakupują młodzi rodzice, to smoczki dla noworodków i smoczki dla niemowląt (w tej kategorii znaleźć można też smoczki dla wcześniaków, które dostosowane są do ich wymagań). Podczas wyboru najistotniejszym jest by były one wykonane z odpowiednio elastycznych, delikatnych materiałów, które nie podrażnią jamy ustnej maluszka. Zwykle są to smoczki uspokajające, które mają pomagać dziecku w zasypianiu bądź łagodzeniu momentów, gdy jest przestraszone, niezadowolone lub chore. Jakie smoczki dla niemowlaka będą więc najlepszym wyborem? Wszystko zależy od potrzeb, jakie zauważymy u dziecka. Mogą być to smoczki antykolkowe, smoczki o regulowanym przepływie czy smoczki symetryczne. Ciekawą alternatywą są też smoczki anatomiczne i ortodontyczne, które pomagają w utrzymaniu prostego zgryzu. Najpopularniejsze są jednak klasyczne smoczki silikonowe. Smoczki dziecięce, które są koniecznością w każdym domu zamieszkiwanym maluch, to oczywiście także smoczki do butelek dla dzieci. Ten typ również znajdziesz na naszej stronie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Avent, smoczek uspokajający 0-6 m, 2 sztuki

Cena: 21,82 zł

Avent, silikonowy smoczek uspokający na noc, 6-18 m, 2 sztuki

Cena: 19,97 zł

Avent, smoczek o regulowanym przepływie, 3m+, 2 szt.

Cena: 15,98 zł

Avent Natural, smoczek o wolnym wypływie, 1m+, 2 sztuki

Cena: 16,30 zł

Avent Classic+, smoczek do gęstego pokarmu, 6m+, 2 sztuki

Cena: 15,98 zł

Avent Classic+, sylikonowy smoczek na butelkę o szybkim przepływie, 6m+, 2 ...

Cena: 16,89 zł

Avent, ustnik do kubków pingwinków 6m+, czarny, 2 sztuki

Cena: 19,84 zł

Avent Classic+, smoczek o średnim przepływie medium 3m+, 2 sztuki

Cena: 16,79 zł

Avent Classic +, silikonowy smoczek na butelkę o wolnym przepływie, 2 sztuk...

Cena: 18,99 zł