Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Elektroniczne sterylizatory do butelek

(1)

Butelka dla dziecka to niezbędne akcesorium w każdym domu, w którym znajdują się małe dzieci. Ze względu na to, że są przeznaczone dla najmłodszych i bardzo często używane, należy szczególnie dbać o ich higienę. W tym celu producenci artykułów dziecięcych stworzyli sterylizatory do butelek, które przeznaczone są do dezynfekcji zarówno smoczków dla dzieci, jak i pojemników. Ich różne warianty znajdziesz w tej zakładce na stronie.

Sterylizatory do butelek dla dzieci to tzw. wyparzacze do butelek, które ułatwiają dezynfekowanie ich całej powierzchni. Zabijanie bakterii przy użyciu sterylizatorów, polega na eliminowaniu ich za pomocą pary o wysokiej temperaturze. Największym plusem wyparzaczy jest czas sterylizacji, który trwa kilka minut, dzięki czemu butelka jest bardzo szybko gotowa do kolejnego użycia - maluch nie musi więc czekać aż zostanie nakarmiony, a rodzice są spokojniejsi z tego powodu.


Istnieje wiele rodzajów produktów tego typu, dlatego czasami niełatwo jest zdecydować się, który wybrać. Najbardziej popularne są elektryczne sterylizatory do butelek. Warto jednak wiedzieć, że elektryczne sterylizatory parowe mogą różnić się od siebie specyfikacją i możliwościami, dlatego przez zakupem dobrze jest poczytać opinie i poradzić się specjalisty. Coraz częściej wybierane są również sterylizatory mikrofalowe do butelek, które - jak sama nazwa wskazuje - umieszcza się właśnie w mikrofalówce, z której sprzęt czerpie niezbędną energię cieplną. Oznacza to, że można ich używać w każdym miejscu, w którym dostępna jest mikrofalówka, a one same nie wymagają podłączenia do prądu. Ten typ wyparzaczy również znajdziesz na naszej stronie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Canpol Babies, elektryczny sterylizator parowy 3w1

Cena: 119,72 zł