Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Termometry dla dzieci

(5)

Termometr to konieczność w każdym domu, niezależnie od tego, czy mieszkają w nim dzieci czy nie. Gorączka u najmłodszych to częsty problem, zwłaszcza gdy pociechy chodzą już do przedszkola i szkoły. W tej kategorii na stronie znajdziesz termometry dla niemowląt, termometry dla noworodków i termometry dla dzieci starszych, które możesz dopasować nie tylko do wieku, ale też do potrzeb swoich i dziecka.


Urządzenie tego typu jest obowiązkowym elementem apteczki w każdym domu, gdyż szybkie wykrycie gorączki może okazać się działaniem ratującym zdrowie, a nawet życie. Dlatego warto jest wybrać sprzęt skuteczny i solidny, który nie zawiedzie.

Jak wybrać najlepszy termometr dla dzieci?

Sugerować można się marką, ceną lub sposobem działania. Najpopularniejsze są termometry elektroniczne dla dzieci ze względu na łatwość odczytu danych. Inna możliwość to termometry bezdotykowe dla dzieci. Mogą być one przykładane w różne miejsca, a pomiar temperatury przy ich użyciu trwa zaledwie kilka sekund. Opcją dodatkową jest termometr do ucha dla dzieci, dzięki któremu odczyt temperatury jest bezpieczny i mało inwazyjny, więc dziecko mniej się niepokoi. Coraz częściej na rynku można spotkać także termometry laserowe dla dzieci lub termometry dla dzieci na podczerwień, które w krótkim czasie i przy minimalnej ingerencji mają dokonywać dokładnego pomiaru.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Microlife, elektroniczny termometr bezkontaktowy NC 100, 1 sztuka

Cena: 80,99 zł

Rossmax, termometr bezdotykowy HC700, 1 sztuka

Cena: 114,54 zł

Diagnostic NC 300, bezdotykowy termometr cyfrowy na podczerwień, 1 szt.

Cena: 89,92 zł

Novama Free, bezdotykowy termometr, 1 sztuka

Cena: 104,68 zł

Beurer FT90, termometr bezdotykowy, 1 sztuka

Cena: 164,99 zł