Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Laktatory - ręczne i elektryczne

(7)

Sposób karmienia dziecka jest indywidualnym wyborem każdej młodej mamy. To czy niemowlę karmione jest piersią czy z butelki zależy od wielu czynników - stanu jego zdrowia, trybu życia rodziców, a także środowiska. Laktatory to dobre rozwiązanie dla tych kobiet, którym zależy na podawaniu własnego pokarmu, ale nie chcą lub nie mogą karmić dziecka bezpośrednio z piersi. W tej kategorii produktów na stronie znajdziesz wiele rodzajów laktatorów, które dobrać można do indywidualnych potrzeb. Dostępne są także akcesoria niezbędne przy jego użytkowaniu, takie jak nakładki do laktatora.

Laktatory - jakie wybrać?

Laktatory to urządzenia, które służą do odciągania mleka z piersi. Dobierając je warto skonsultować się ze specjalistą, który doradzi najlepszy model, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dzielą się na dwie podstawowe kategorie: ręczne i elektryczne. Laktatory ręczne podlegają także własnej klasyfikacji i różnicowane są ze względu na mechanizm ściągania mleka. Można wyróżnić laktatory gruszkowe, tłokowe i z pompką. Są one stosowane zazwyczaj przez tych rodziców, którzy preferują karmienie piersią, a butelki używają sporadycznie. Laktatory elektryczne natomiast nie wymagają zbyt dużej ingerencji i siły ze strony użytkownika. Wystarczy przymocować je do brodawki sutkowej, aby samodzielnie wykonywały pracę. Są przez to bardziej komfortowe dla osób, które stosują je często. Są również wydajniejsze, ponieważ odciągają więcej pokarmu, w krótszym czasie. Mogą być zasilane z sieci elektrycznej bądź na baterie. Występują także urządzenia podróżne, które można podpiąć pod źródło zasilania w samochodzie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Canpol Babies, pojemniki do przechowywania pokarmu i mleka, 4 sztuki

Cena: 14,07 zł

Canpol babies, BASIC, laktator ręczny

Cena: 46,84 zł

Canpol EasyStart Laktator ręczny

Cena: 70,55 zł

Odciągacz pokarmu Sanity, 1 sztuka

Cena: 6,42 zł

Canpol Babies, laktator ręczny 9/200

Cena: 36,94 zł

Laktator ręczny Lakta Plus LTR-6, 1 sztuka

Cena: 26,88 zł

Avent Natural laktator ręczny

Cena: 159,99 zł