Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Podkłady poporodowe na łóżko, pasy poporodowe

(4)

W okresie połogu najważniejsze zadanie to skupić się na regeneracyjnych działaniach w okolicach pochwy i brzucha. Wiele kobiet czuje się w tym czasie dyskomfort spowodowany nie tylko dolegliwościami bólowymi, ale także wydostawaniem się wydzielin plamiących bieliznę, ubrania i pościel.  Aby zminimalizować powstawanie takich nieprzyjemnych sytuacji stworzono podkłady higieniczne poporodowe, które chłoną wszelkie upławy. W tej kategorii znajdziesz akcesoria przydatne dla kobiet po porodzie.

Podkłady higieniczne  i  pasy poporodowe

Podkłady higieniczne po porodzie są bardzo przydatne, ponieważ młoda mama nie jest skrępowana przez plamienia pojawiające się na jej bieliźnie czy ubraniach. Mają one wiele wersji, a jednymi z nich są podkłady higieniczne na łóżko po porodzie, które założone na materac chronią go przed zabrudzeniami. Dla kobiet, które cierpią na obfite upławy przygotowano także podkłady higieniczne chłonne na łóżko, które są w stanie zgromadzić jeszcze więcej płynów, dzięki czemu mama czuje się komfortowo i nie obawia się nieprzyjemnych niespodzianek na pościeli. Inny typ produktów wspomagających to pasy poporodowe, które stosowane są w celu uzyskania szybszego powrotu kobiety do formy po ciąży oraz wzmocnienia mięśni brzucha. Najczęściej zalecane są pasy poporodowe po cesarce. Produkty tego typu również dostępne są, w wielu wariantach, w tej zakładce na stronie.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Oddychające podkłady poporodowe na noc Canpol, 38x19, 10 szt.

Cena: 7,54 zł

Pani Teresa pas brzuszny poporodowy, biały M

Cena: 35,75 zł

Pani Teresa, pas brzuszny poporodowy, biały, XXL, 1 sztuka

Cena: 38,98 zł