Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Skompletuj niezbędnik młodej mamy

Wkładki laktacyjne

(12)

W czasie ciąży Twoje ciało istotnie się zmienia. Przygotowuje się do nadejścia małego potomka. Przed Tobą kilka trudnych wyzwań i warto, abyś była do nich dobrze przygotowana. Jednym z nich jest z całą pewnością dostarczenie dziecku odpowiedniej ilości składników odżywczych, umożliwiających prawidłowy rozwój. Zanim jednak Twoje dziecko zacznie przyjmować stałe posiłki, minie przynajmniej kilka miesięcy i w tym okresie, jego głównym źródłem pożywienia będzie mleko.

Jeśli decydujesz się na karmienie piersią, powinnaś brać pod uwagę niespodzianki, jakie potrafi przynieść okres laktacyjny.
W czasie ciąży zmienia się całe Twoje ciało, również Twój biust, przed którym pojawi się bardzo ważne zadanie dostarczania pożywienia noworodkowi. Karmienie piersią to spory wysiłek, a w tym okresie Twoje piersi wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Ważny jest także Twój własny komfort.

W okresie laktacji, zwłaszcza w początkowym, ilość mleka nie jest jeszcze uregulowana. Tuż po porodzie możesz mieć go albo bardzo mało albo bardzo dużo. W kolejnych dniach i tygodniach może pojawić się tzw. nawał. Mleko może się też zatrzymywać i powracać. Trudno w tym okresie o zachowanie czystości bielizny bez wsparcia odpowiednich akcesoriów.

Jednorazowe wkładki laktacyjne znacznie ułatwią Ci podniesienie własnego komfortu w czasie karmienia piersią. Dzięki nim nie będziesz musiała obawiać się, że mleko przeniknie przez warstwę odzieży. Są cienkie, ale jednocześnie chłonne i oddychające. Wkładki laktacyjne powinny stanowić podstawowe wyposażenie wyprawki mamy. Zwykle niezbędne są tylko w pierwszych tygodniach po porodzie, jednak nie przewidzisz od razu, jak będzie przebiegała Twoja laktacja.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek malejący
Grid Lista

Avent, jednorazowe wkładki laktacyjne na noc, 20 sztuk

Cena: 19,89 zł

Wkładki laktacyjne Bella Mamma Comfort z przylepcem, 30 sztuk

Cena: 9,99 zł

Avent, osłonki silikonowe na piersi, standard 21 mm, 2 sztuki

Cena: 37,39 zł

Wkładki laktacyjne na dzień i na noc Canpol Lovi, 60 sztuk

Cena: 21,37 zł

Canpol Easy Start, osłonki piersiowe, rozmiar L, 2 sztuk

Cena: 8,99 zł

Canpol Easy Start, osłonki piersiowe, rozmiar S, 2 sztuki

Cena: 9,59 zł

Lovi -Jednorazowe wkładki laktacyjne, 40 szt.

Cena: 18,85 zł

AVENT, wkładki laktacyjne jednorazowe, 30 wkładek na dzień

Cena: 19,95 zł

Canpol EasyStart, wkładki laktacyjne, 48 szt.

Cena: 17,23 zł

Wkładki laktacyjne Apteo Care, 60 sztuk

Cena: 13,96 zł