Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Skompletuj niezbędnik młodej mamy

Wkładki laktacyjne

(14)

W czasie ciąży Twoje ciało istotnie się zmienia. Przygotowuje się do nadejścia małego potomka. Przed Tobą kilka trudnych wyzwań i warto, abyś była do nich dobrze przygotowana. Jednym z nich jest z całą pewnością dostarczenie dziecku odpowiedniej ilości składników odżywczych, umożliwiających prawidłowy rozwój. Zanim jednak Twoje dziecko zacznie przyjmować stałe posiłki, minie przynajmniej kilka miesięcy i w tym okresie, jego głównym źródłem pożywienia będzie mleko.

Jeśli decydujesz się na karmienie piersią, powinnaś brać pod uwagę niespodzianki, jakie potrafi przynieść okres laktacyjny.
W czasie ciąży zmienia się całe Twoje ciało, również Twój biust, przed którym pojawi się bardzo ważne zadanie dostarczania pożywienia noworodkowi. Karmienie piersią to spory wysiłek, a w tym okresie Twoje piersi wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Ważny jest także Twój własny komfort.

W okresie laktacji, zwłaszcza w początkowym, ilość mleka nie jest jeszcze uregulowana. Tuż po porodzie możesz mieć go albo bardzo mało albo bardzo dużo. W kolejnych dniach i tygodniach może pojawić się tzw. nawał. Mleko może się też zatrzymywać i powracać. Trudno w tym okresie o zachowanie czystości bielizny bez wsparcia odpowiednich akcesoriów.

Jednorazowe wkładki laktacyjne znacznie ułatwią Ci podniesienie własnego komfortu w czasie karmienia piersią. Dzięki nim nie będziesz musiała obawiać się, że mleko przeniknie przez warstwę odzieży. Są cienkie, ale jednocześnie chłonne i oddychające. Wkładki laktacyjne powinny stanowić podstawowe wyposażenie wyprawki mamy. Zwykle niezbędne są tylko w pierwszych tygodniach po porodzie, jednak nie przewidzisz od razu, jak będzie przebiegała Twoja laktacja.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Wkładki laktacyjne na dzień i na noc Canpol Lovi, 60 sztuk

Cena: 21,28 zł

Wkładki laktacyjne Bella Mamma z przylepcem, 60 szt.

Cena: 12,89 zł

Canpol EasyStart, wkładki laktacyjne, 48 szt.

Cena: 15,97 zł

Wkładki laktacyjne z paskiem samoprzylepnym Canpol, 50 sztuk + 10 gratis

Cena: 13,98 zł

Johnson's Baby - wkładki laktacyjne zapewniające wygodę i dyskrecję, 50 wyp...

Cena: 14,93 zł

Wkładki laktacyjne Bella Mamma Comfort z przylepcem, 30 sztuk

Cena: 10,59 zł

Canpol Easy Start, osłonki piersiowe, rozmiar S, 2 sztuki

Cena: 9,59 zł

AVENT, wkładki laktacyjne jednorazowe, 30 wkładek na dzień

Cena: 20,55 zł

Canpol Easy Start, osłonki piersiowe, rozmiar L, 2 sztuk

Cena: 8,74 zł

Lovi -Jednorazowe wkładki laktacyjne, 40 szt.

Cena: 17,48 zł

Avent, jednorazowe wkładki laktacyjne na noc, 20 sztuk

Cena: 19,35 zł

Avent, osłonki silikonowe na piersi, standard 21 mm, 2 sztuki

Cena: 37,39 zł