Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zdrowe, gotowe obiadki dla dzieci

(1)

Gdy Twoje dziecko staje się coraz starsze przychodzi moment na urozmaicenie jego diety. Choć mleko do tej pory było jedynym znanym smakiem, urozmaicanym czasami o herbatki, nadeszła jednak pora na zmiany.

Obiadki dla dzieci mogą stanowić dobry pierwszy krok do wzbogacenia diety Twojego malucha. Formy, w jakich są dostępne, pasują konsystencją i składem do wieku i możliwości dziecka. Maluch, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę kulinarną i będzie poznawał nowe smaki, nie umie przeżuwać. Jego dotychczasowe doświadczenia ograniczały się do przełykania mleka, soków lub herbatek. Dlatego potrawy dla dzieci również powinny być dostosowane do ich umiejętności.

Obiadki dla niemowląt mogą mieć jedno lub wieloproduktowy skład. W zależności od wieku dziecka, jego preferencji oraz od tego, czy nie jest już stwierdzona alergia pokarmowa na któryś ze składników posiłku, możesz wybierać to, co najlepiej odpowiada Twojemu dziecku. Przeciery dla dzieci mają też różnorodną konsystencję. Decydując się na obiadki w słoiczkach dla dzieci nie tylko zapewniasz dziecku urozmaicone posiłki każdego dnia, ale również rozwijasz jego umiejętności. Z czasem Twoje dziecko nabiera wprawy w przeżuwaniu i nie ma potrzeby podawania mu przecierów. Możesz zastąpić je obiadkami zawierającymi stałe elementy, jak ziemniaki czy marchew pokrojone w kostkę.

Obiad dla dzieci w słoiczku to także oszczędność czasu. Gotowanie urozmaiconych posiłków dla malucha, który dopiero poznaje swoje pierwsze smaki może być utrudnione. Słoiczek rozwiązuje te problemy. Jednocześnie dania dla dzieci w słoiczkach przygotowywane są z największą starannością o dobro malucha. Ich trwałość wynika z procesu pasteryzacji, a składniki dobierane są pod okiem najbardziej wnikliwych specjalistów w dziedzinie żywienia dzieci.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Nie znaleziono żadnych produktów.