Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Leki, preparaty i suplementy diety na apetyt dla dzieci

(9)

Niejadek w domu to jeden z największych kłopotów każdej mamy i babci. Czy znasz ten problem kiedy niezależnie od jakości i różnorodności potraw dziecko nie chce ich tknąć, a każdy posiłek kończy się awanturą lub stanowczą odmową ze strony malucha? Często wynika to z przejściowego okresu dorastania, który szybko mija, jednak zdarza się, że niechęć do jedzenia u dziecka jest zacznie trwalsza i zaczyna przynosić niepokojące rezultaty. W takiej sytuacji pomóc mogą specjalistyczne preparaty wzmagające apetyt dla dzieci. Znajdziesz je w tej części strony.

Leki na poprawę apetytu dla dzieci


Zdarza się, że dzieci permanentnie odmawiające jedzenia zaczynają czuć się źle, mają niedowagę, są apatyczne, nie potrafią się skupić lub brakuje im energii. W takich sytuacjach pojawia się konieczność przekazywania konsultacji lekarskiej. Leki na poprawę apetytu dla dzieci oparte są zazwyczaj na naturalnych wyciągach roślinnych, więc są bezpieczne w użytkowaniu. To właśnie one mają pomagać w walce z oporem najmłodszych w kwestii jedzenia. Przede wszystkim stworzone zostały by sprawić, że maluch zacznie spożywać regularne, różnorodne posiłki, które dostarczą mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych.


Warto wziąć pod uwagę, że zarówno suplementy diety na poprawę apetytu dla dzieci, jak i leki zwiększające łaknienie dla dzieci powinien przepisać lekarz, niezależnie czy są one dostępne bez recepty czy jest ona konieczna podczas zakupu. Samodzielne eksperymentowanie nie jest wskazane, ponieważ preparat nieodpowiednio dobrany lub taki, który zostanie zastosowany bez potrzeby, może wywołać niepożądane rezultaty w postaci złego samopoczucia lub dysfunkcji organizmu.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Bioaron C, syrop, 200 ml

Cena: 18,49 zł

Apetizer Junior, syrop o smaku malinowo-porzeczkowym, 100 ml

Cena: 10,60 zł

Apetizer Junior, 100 ml

Cena: 9,68 zł

Bioaron C, syrop 100 ml

Cena: 10,54 zł