Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Leki na chorobę lokomocyjną dla dzieci

(4)

Choroba lokomocyjna to niezwykle uciążliwa dolegliwość, która sprawia, że każda, nawet najkrótsza, podróż jest bardzo nieprzyjemna. Problem ten jest bardzo popularny wśród dzieci, którym objawy takie szczególnie doskwierają podczas wycieczek szkolnych, a czasami nawet każdego dnia podczas dojazdów do szkoły. W tej kategorii na stronie znajdziesz różnego rodzaju leki na chorobę lokomocyjną dla dzieci.

Choroba lokomocyjna u dzieci


Choroba lokomocyjna u dzieci objawia się przede wszystkim mdłościami, wymiotami i złym samopoczuciem. Czasami występują również bóle i zawroty głowy. Dolegliwości pojawiają się wyłącznie podczas jazdy różnymi środkami transportu (autobusami, samochodami czy pociągami), a znikają zazwyczaj na krótko po ich opuszczeniu. Szczególnym rodzajem jest choroba lokomocyjna u niemowląt, gdyż tak malutkim dzieciom jeszcze trudniej jest poradzić sobie z tymi uciążliwymi objawami.


Leki na chorobę lokomocyjną dla dzieci występują w wielu ciekawych wariantach. Producenci farmaceutyczni podeszli do tego tematu z dużą kreatywnością, by nie narażać maluchów na jeszcze większy dyskomfort przed podróżą. Wśród asortymentu dostępne są tradycyjne preparaty takie jak tabletki czy pastylki na chorobę lokomocyjną dla dzieci, ale zakupić można także lizaki na chorobę lokomocyjną dla dzieci czy produkty tak innowacyjne jak opaska na chorobę lokomocyjną dla dzieci. Wszystkie te warianty znajdziesz na naszej stronie. Po poradę jakie wybrać najlepiej jest udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który zaleci konkretne preparaty.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek rosnący
Grid Lista

Lokomotiv, pastylki do ssania, 6 sztuk

Cena: 7,14 zł

Lokomotiv suplement diety, syrop, 130 ml

Cena: 8,75 zł

Sea Band opaski akupresurowe przeciw mdłościom, dla dorosłych

Cena: 29,89 zł