Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

O Aptece

Eapteka.pl to apteka internetowa inna niż wszystkie! Taka, w której sami chcielibyśmy kupować. Tu łatwo znajdziesz potrzebne produkty. Od leków i dermokosmetyków po sprzęt medyczny i zdrową żywność.

O aptece

Co Zyskujesz

Promocyjne ceny leków

Promocyjne ceny leków

Szeroki wybór kosmetyków

Szeroki wybór kosmetyków

Dostawa gratis od 199,99 zł

Dostawa gratis od 199,99 zł

Darmowe próbki zamówień

Bezpieczne przechowywanie leków

Dostawa w 24H

Dostawa w 24H

Bezpłatne porady ekspertów

Bezpłatne porady ekspertów

Misja

Wiemy, że od apteki internetowej oczekujesz więcej niż niskich cen leków. Chcemy, abyś w jednym miejscu mógł zadbać nie tylko o zdrowie, ale też urodę całej rodziny. Łatwo, przyjemnie, bez zbędnego pośpiechu.

My też nie lubimy zawiłych procesów zakupowych ani bezosobowego kontaktu. Dlatego upraszczamy zakupy online dbając o Twój komfort na każdym etapie.

Misja

Wartości

Rozwój

Rozwój

Chcemy być o krok przed Twoimi potrzebami. Starannie wybieramy asortyment. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze, a zakupy online staną się jeszcze wygodniejsze.

Otwartość

Otwartość

Obserwujemy, słuchamy i wyciągamy wnioski. Cenimy sobie różnorodność opinii. Dlatego komunikujemy się otwarcie, a fachową wiedzę przekazujemy w przystępny sposób.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Stawiamy na sprawdzonych dostawców, właściwe warunki transportu oraz bezpieczeństwo zakupów. Stale monitorujemy też warunki przechowywania leków.

Prostota

Prostota

Wierzmy, że im prościej dokonasz zakupu, tym chętniej do nas wrócisz. Dlatego przywiązujemy uwagę do szczegółów. Nie znajdziesz tu wieloetapowych koszyków czy ogólnikowych opisów produktów.

Życzymy wygodnych zakupów!
zespół eapteka.pl

Jesteśmy tutaj

Adres:

Med-Pharma Sp. z o. o.
ul. Łubińska 1a
05-532 Łubna

NIP 6342873013
KRS 0000638023
REGON 36544698300000

Siedziba:

Med-Pharma Sp. z o. o.
ul. Łubińska 1a
05-532 Łubna

Dane do wpłat:

Numer konta
50 1750 1064 0000 0000 3668 4078
Bank: Raiffeisen Bank Polska SA