Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

Przelew PayU PayU

To system, który pośredniczy w transakcji pomiędzy Twoim bankiem a bankiem naszej apteki internetowej. Wybierając tę formę płatności masz pewność, że przelew zostanie szybko zaksięgowany, a transakcja przebiegnie bezpiecznie. Na stronie systemu PayU wybierasz bank, z którego zostanie wysłany przelew. Dotrze on do nas od razu, więc szybciej zrealizujemy Twoje zamówienie. Korzystanie z PayU jest całkowicie bezpłatne.

Karta kredytowa PayU Karta Kredytowa

Płatności kartą kredytowa obsługuje system PayU. Dba o ich bezpieczeństwo. Wszelkie dane przekazywane są bezpośrednio do operatora płatności, a szyfrowane są zgodnie z protokołem bezpieczeństwa SSL. Obsługiwane karty płatnicze to Visa i MasterCard.

Płatność przy odbiorze Płatność przy odbiorze

Wybierz tę formę płatności, jeśli chcesz zapłacić dopiero przy odbiorze przesyłki i zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu i kompletny adres. Przygotuj też dla dostawcy odliczoną kwotę.

Przelew zwykły Przelew zwykły

Chcesz samodzielnie opłacić zamówienie? Dokonaj przelewu za pośrednictwem swojego banku internetowego, udaj się do placówki banku lub zapłać na poczcie. Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz na maila dane do wpłaty. Znajdziesz je też poniżej. Na Twoją wpłatę czekamy do 7 dni roboczych. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, przekażemy zamówienie do realizacji.

Dane do wpłat

Numer konta: 50 1750 1064 0000 0000 3668 4078
Bank: Raiffeisen Bank Polska SA
Med-Pharma Sp. z o. o.
ul. Łubińska 1a
05-532 Łubna

W tytule przelewu podaj numer zamówienia – ułatwi to zaksięgowanie wpłaty.