Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Przeziębie...NIE!

Leki na przeziębienie i grypę

(669)

Przeziębienie rozwija się w wyniku ataku zróżnicowanych wirusów. Nie jesteś w stanie uchronić się przed kontaktem z nimi, ponieważ występują w Twoim codziennym otoczeniu. To, czy wirus rozwinie się w Twoim organizmie, zależy w dużej mierze od kondycji układu odpornościowego.

Objawy przeziębienia

Objawy grypy i przeziębienia są do siebie bardzo podobne. Różnią się niektórymi elementami początku choroby oraz jej przebiegu. Grypa rozwija się gwałtownie i towarzyszy jej zwykle wysoka gorączka. Przy przeziębieniu Twoje samopoczucie stopniowo się pogarsza, a wystąpienie gorączki jest raczej rzadkie. W obu przypadkach odczuwasz znaczne obniżenie samopoczucia. Doskwiera Ci kaszel, katar, bóle mięśni i ból gardła. Podwyższona temperatura wywołuje także dreszcze. Przy takich objawach musisz działać szybko i skutecznie.

Zastosuj leki na przeziębienie i leki na grypę

Preparaty na grypę i preparaty na przeziębienie skutecznie zwalczą najbardziej uciążliwe objawy. Ich skoncentrowany skład wyeliminuje bóle mięśni, bóle głowy czy gorączkę. Uzupełniająco przy przeziębieniu i grypie zastosuj też tabletki na katar lub krople do nosa oraz syrop na kaszel. Leki na przeziębienie i grypę zastąpią Ci środki przeciwbólowe oraz leki na gorączkę.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.