Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Quixx test ciążowy płytkowy, 1 szt.

Płytkowy test ciążowy QUIXX pozwala wykryć ciążę w domowych warunkach. Opakowanie zawiera kompletny zestaw, który pomaga wykonać badanie. Test wykrywa hormon hCG w moczu i w ciągu 5 minut pokazuje wynik pozytywny lub negatywny. Można wykonać go po 6 dniach od możliwego zapłodnienia.
Ten produkt kwalifikuje się do:
Dostawa w 24h!
Darmowa dostawa od 199,99 zł
Cena: 9,60 zł
w tym VAT

Opis

Jednostopniowy test ciążowy płytkowy do oznaczania HCG w moczu (do samodzielnego stosowania).

Sposób użycia

Test można wykonać już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.
Próbkę moczu należy zebrać do pojemnika dołączonego do zestawu testowego. Preferowana jest próbka pierwszego, porannego moczu, ponieważ zazwyczaj zawiera ona najwyższe stężenie HCG; można jednak wykorzystać próbkę moczu pobraną o innej porze dnia. Jeśli mocz zawiera widoczny osad, powinno się go odstawić do uzyskania przejrzystej próbki.
PROCEDURA BADANIA:
1. Doprowadzić zestaw testowy i próbkę moczu do temperatury pokojowej (18-30°C). Otworzyć szczelnie zamknięte opakowanie.
2. Aby rozpocząć test, należy rozerwać opakowanie wzdłuż nacięcia i wyjąć zestaw z torebki.
3. Za pomocą kroplomierza pobrać próbkę moczu i zakroplić 2 krople do studzienki testowej umieszczonej na płytce.
4. Odczekać 5 minut i odczytać wynik.
5. Po jednokrotnym użyciu zestaw należy wyrzucić do pojemnika na śmieci.
INTERPRETACJA WYNIKÓW:
Intensywność barwy prążków może być różna - stężenie HC zmienia się w zależności od stadium ciąży.
Wynik dodatni. Ciąża. Czerwony prążek pojawia się zarówno w obszarze testowym T jak i w obszarze kontrolnym C. Pojawienie się 2 prążków oznacza więc, że jesteś w ciąży.
Wynik ujemny. Brak ciąży. Czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze kontrolnym C, natomiast nie pojawia się w obszarze testowym T. Oznacza to, że nie jesteś w ciąży.
Wynik nieprawidłowy: Barwny prążek nie pojawia się w obszarze testowym T ani w obszarze kontrolnym C lub czerwony prążek widoczny jest tylko w obszarze testowym T. Oznacza to, że test nie został prawidłowo wykonany, albo zestaw testowy jest przeterminowany. W takim wypadku badanie należy powtórzyć używając nowego zestawu testowego.

Producent

Genexo Sp. z o.o.

Dystrybutor

Genexo Sp. z o.o., ul. Gen. Zajączka 26, 01-510 Warszawa, Polska

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Koszty i czas dostawy

Darmowa dostawa dla zamówień od 199,99 zł

Forma dostawy Zamówienia do 199,99 zł Zamówienia od 199,99 zł
Płatność z góry Płatność przy odbiorze Płatność z góry Płatność przy odbiorze
DHLKurier DHL
Czas dostawy: 1-2 dni roboczych
od momentu nadania przesyłki
Zamówienia do 199,99 zł Płatność z góry 12,99 zł Płatność przy odbiorze 14,99 zł Zamówienia od 199,99 zł Płatność z góry 0,00 zł Płatność przy odbiorze 0,00 zł

Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Opublikowane komentarze dodawane są przez użytkowników w oparciu o ich własne przekonania. Dlatego nie mogą być traktowane jako porada lekarska lub dotycząca stosowania leku. W razie wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodaj opinię o produkcie:

Aby dodać opinię o produkcie musisz być zalogowany.

Jeśli posiadasz konto, prosimy zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Artykuły o zdrowiu

(1)
Czy jestem w ciąży? Test ciążowy – przeczytaj, jeśli nigdy nie robiłaś

Czy jestem w ciąży? Test ciążowy – przeczytaj, jeśli nigdy nie robiłaś

Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Co oznaczają dwie czerwone kreski na teście ciążowym? Czy test może się mylić? Odpowiadam na wszystkie pytania związane z testem ciążowym, jakie mogą Ci przyjść do głowy. Wczesne wykrycie ciąży jest niezwykle ważne. Szczególnie, gdy prowadzisz tryb życia, który może zaszkodzić dziecku. W tym wypadku bardzo ważne, byś jak najszybciej porzuciła szkodliwe nawyki np. palenie pap...