Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Podwójna formuła dla mocnych kości

Glukozamina, suplementy diety i preparaty

(7)

Glukozamina to preparat, który często polecany jest dla osób z problemami w okolicach stawów. Jego główne zadanie to przede wszystkim ochrona stawów i łagodzenie dolegliwości bólowych.  Związek ten występuje naturalnie w ludzkim organizmie, ale czasami zdarza się, że jest go za mało. Wtedy zalecane są różne preparaty z glukozaminą, która występuje w nich jako siarczan glukozaminy. Należy jednak pamiętać, że każda ingerencja zdrowotna powinna być konsultowana z lekarzem, który dobierze takie preparaty z glukozaminą, które wpłyną korzystnie na funkcjonowanie. Nieodpowiednie stężenie tego składnika może nie przynieść oczekiwanych rezultatów lub nawet doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia.

Preparaty z glukozaminą - działanie

Bóle stawów spowodowane mogą być przez wiele czynników: choroby, siedzący tryb życia, nieodpowiednio wykonywane ćwiczenia czy złe nawyki. Trudno jest więc dobrać specyfiki, które pomocne były dla każdego cierpiącego na schorzenia tego typu. Regeneracja stawów jest procesem trudnym, ale możliwym do zrealizowania. Najczęstszym problemem spotykanym wśród społeczeństwa są dolegliwości w obrębie kolan. Każda dysfunkcja jest jednak inna, dlatego leki na stawy kolanowe powinien dobierać ortopeda, który dokładnie zna historię choroby i wykonał kompleksowe badania. Nie ma uniwersalnego środka wspierającego odbudowę, dlatego  niektórym osobom najbardziej pomagają suplementy na stawy kolanowe z glukozaminą, a innym kolagen na stawy. Oczywiście możliwości jest wiele i glukozamina na kolana nie jest jedynym remedium, dlatego trzeba zachować ostrożność przy wyborze preparatów wspomagających.  W tej kategorii produktowej znajdziesz wiele wariantów środków tego typu, które dobierzesz indywidualnie do swoich potrzeb.

czytaj więcej
Brak produktów dla tej sekcji.
Ustaw kierunek malejący
Grid List

Artresan Optima, suplement diety, 90 kapsułek

Cena: 23,95 zł

Doppelherz Aktiv Na stawy MAX 1 x dziennie, suplement diety , 30 tabletek

Cena: 19,95 zł

Glukozamina Plus, na zdrowe stawy, 180 tabletek

Cena: 23,49 zł

Glukozamina Plus, na zdrowe stawy, 90 tabletek

Cena: 15,99 zł

Olimp Glucosamine Flex, suplement diety, 60 kapsułek

Cena: 13,95 zł

Olimp Gold Glucosamine 1000, suplement diety, 120 kapsułek

Cena: 37,85 zł

Olimp Gold Glucosamine 1000, suplement diety, 60 kapsułek

Cena: 28,39 zł